Góry Izerskie z dzieckiem – najważniejsze informacje

20 sie

O plusach pieszych wędrówek górskich pisaliśmy już wiele razy. Tym razem chcemy przybliżyć Wam krajobraz Gór Izerskich oraz zalety tego miejsca w odniesieniu do rodzinnego wypoczynku.

Duże miasta – ciekawe wakacje? Propozycje atrakcji, które dostarczają największe polskie miasta

14 sie

W Polsce znajduje się wiele, naprawdę wiele miejscowości, które nie tylko są piękne, ale przede wszystkim zapewniają bogatą ofertę różnorodnych atrakcji. Spośród nich można wyróżnić najbardziej znaną Warszawę, stolicę naszego kraju, ale również Poznań, Kraków, Wrocław. Wymieniać można by jeszcze długo podobnie, jak muzea, parki w nich rozsiane, które umożliwiają spędzenie czasu w rodzinnej i […]

Wszystko o spływie kajakowym: jak przygotować dziecko, by zabawa była bezpieczna i przyjemna

18 lip

Jak wspomnieliśmy w poprzednim artykule, spływy kajakowe to coraz częstsza i chętniej podejmowana forma rozrywki wakacyjnej. Aby czas, spędzony na kajakach był jednak tym, który będziemy chętnie wspominać przez długi czas, warto odpowiednio się do niego przygotować. Ta zasada szczególnie tyczy się oferty przeznaczonej dla najmłodszych, o których bezpieczeństwie decydujemy my, czyli dorośli.

Wszystko o spływie kajakowym: wybrane trasy w Polsce

10 lip

Lato, sprzyja spędzaniu czasu nad wodą. Okolice jezior, stawów, morska bryza – orzeźwiają, uspakajają i co ważne, także służą błogiemu relaksowi. To dlatego, spośród wszystkich wczasowiczów nie brakuje rodzin, które coraz chętniej korzystają z atrakcji, jakimi są spływy kajakowe. A gdzie udają się najczęściej?

Kaszuby – wszystko, co powinniśmy wiedzieć o atrakcjach regionu (gdzie pojechać, noclegi i ciekawe miejsca)

5 lip

Kaszuby to jeden z piękniejszych regionów wypoczynkowych w Polsce. Na uwagę zasługują tu czyste jeziora, pyszne jedzenie i urokliwe otoczenie lasów. Nie ma tu tylu turystów, ceny są całkiem przyzwoite, a i atrakcji przyświecającym rodzinnym wakacjom nie brakuje. Dlaczego warto pojechać na Kaszuby?

Wakacje z dzieckiem w Górach Sowich – atrakcje w okolicy

23 cze

Góry Sowie to idealne miejsce wypadowe dla mieszkańców zatłoczonego Wrocławia oraz jego okolic. W tym miejscu, turystów nie ma tak wielu, jak w Szklarskiej Porębie czy Karpaczu, a odległość mierzona w kilometrach, pozwala szybko dotrzeć na wyznaczone miejsce. Góry Sowie to okazja do wypoczynku zarówno weekendowego, jaki i kilkudniowego. Dlaczego warto tu przyjechać i co […]

Pierwsze kolonie dziecka nad morzem – jak przygotować malucha

19 cze

W życiu każdego dziecka przychodzi taki moment, w którym wspólnie z rodzicami zastanawia się nad pierwszym samodzielnym wyjazdem z grupą rówieśników. Kiedy taki czas następuje? Różnie, u jednych dzieci potrzeba ta pojawia się po ukończeniu siódmego roku życia. U innych, dużo później. Każdego malucha trzeba zatem przygotować do takiego wyjazdu inaczej? A jak?

Wakacje nad morzem z animacjami dla dzieci

24 maj

Wakacje nad polskim morzem kuszą turystów, przybywających tutaj nawet z bardzo daleka, bogatym zapleczem atrakcji oraz otoczeniem, które stworzyła przyroda. Piękne plaże, falujące morze, smakowite ryby oraz okoliczne zabytki to stałe elementy każdych wakacji w tym miejscu. Dodatkowe wrażenia, zapewniają nam także licznie rozsiane ośrodki wypoczynkowe. Oferta animacji dla dzieci to świetny sposób na aktywne […]

Wakacje nad morzem – jakich błędów nie popełniać?

20 maj

Po trudnych, długich oraz wyczerpujących obradach rodzinnych, wreszcie udało nam się ostatecznie zadecydować – w tym roku udajemy się nad morze. Będzie blisko, prawdopodobnie ciepło, a sprawdzone przez znajomych miejsce – także nie zrujnuje naszego portfela. Jedziemy, ale zanim wskoczymy do auta – zapamiętajmy, aby nie popełniać następujących błędów.

TOP 5 atrakcji, które musisz zobaczyć podczas rodzinnych wakacji w Bułgarii

13 maj

Bułgaria to na nowo popularne miejsce na wakacje. Zainteresowanie tym regionem turystycznym zainicjowało pojawienie się wielu inwestycji. Stan szeroko rozumianej turystyki poprawił się. Kuszące są nie tylko hotele, atrakcje, ale i stosunkowo niskie ceny, które konkurują z tymi, jakie mamy okazję odczuć we Włoszech, Hiszpanii czy innych państwach Europy. Atutem tego bezprecedensowego miejsca jest także […]

Strony:1234567...12»