plaża dziecko

Urlop nad Bałtykiem to nie tylko zatłoczone plaże, gwarne deptaki oraz stragany ze słodkościami i pamiątkami, przez które przelewa się tłum ciekawskich turystów. Wakacje nad morzem mogą wyglądać zupełnie inaczej. Wystarczy, że wybierzecie się do małych nadmorskich miejscowości, w których powietrze pachnie bryzą, a czas rzeczywiście płynie wolniej. Taką miejscowością jest chociażby Dębina w województwie pomorskim.

 Ciesz się przestrzenią na plaży

 Piękna pogoda to znak, że czas na plażę. W znanych kurortach, takich jak Kołobrzeg czy Łeba, gdy temperatura sięga powyżej 25°C, znalezienie kilku metrów wolnej plaży graniczy z cudem. Wypoczywając w małych miejscowościach, możesz cieszyć się przestrzenią. Bez problemu znajdziesz miejsce na rozłożenie ręcznika, parasola i parawanu. Co więcej, dzięki temu, że plaże są stosunkowo puste, bez problemu będziesz mógł z wygodnej pozycji obserwować rozbawione dzieci, a ich bieganie i krzyki nie będą nikomu przeszkadzać.

 Unikaj korków i kolejek

 Uważasz, że wakacje to czas na wypoczynek? Wybierając się do małych nadmorskich miejscowości unikniesz stresu. Przede wszystkim będzie niedaleko na plażę, a więc ominie cię stanie w korkach podczas dojazdu. Co więcej, zyskasz także czas, który musiałbyś poświęcić na stanie w kolejkach do lodziarni i czekanie na rybkę w smażalni.

Korzystaj z atrakcyjnych cen

 Wypoczynek w małych miejscowościach kosztuje mniej niż wczasy w obleganych kurortach. To aspekt szczególnie ważny dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić nad morzem więcej niż kilka dni. Warto zwrócić uwagę, że na przykład oferta takich ośrodków, jak Magra Holiday Club w Dębinie  oprócz noclegu i 3 obfitych posiłków to również wspaniałe animacje, występy Teatrów Lalek z całej Polski, zorganizowana rekreacja, za którą dodatkowo nie trzeba płacić. Rodzice zamiast wydawania pieniędzy na atrakcje wątpliwej jakości w miasteczku mogą powierzyć swoje dzieci doświadczonym animatorom, w dodatku atrakcje są na terenie ośrodka i nie trzeba za nie dodatkowo płacić.

Sprawdź, jak smakuje prawdziwy wypoczynek

W małej miejscowości odpoczniesz od miejskiego chaosu. Będziesz mógł rozkoszować się bliskością przyrody i czystym powietrzem i poczujesz, jak czas zwalnia. To czas,  w którym dzieci będą mogły porzucić tablety i telewizję i pograć w ,,Zielone” z profesjonalnymi animatorami, którzy znają receptę na kreatywną zabawę i świetnie potrafią wykorzystać uroki sielskości małych miejscowości.