Najlepsze miejsca na rodzinne wakacje!

 Portal wakacjezdzieckiem.pl to serwis promujący wypoczynek rodzinny w Polsce. Pomysł na jego powstanie zrodził się kilka lat temu, gdy z rodzinką chcieliśmy wybrać się nad polskie morze. Przewertowaliśmy setki stron i spędziliśmy przed komputerem wiele godzin, by znaleźć odpowiedni obiekt na rodzinne wakacje. Postanowiliśmy wtedy, że zaczniemy tworzyć bazę obiektów wakacyjnych przyjaznych rodzinom z dziećmi.

Dziś w serwisie jest ponad 1400 hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych czy gospodarstw agroturystycznych wybranych i polecanych przez nas oraz innych rodziców na wypoczynek z dzieckiem w Polsce. Prezentowane obiekty posiadają wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi (np. łóżeczko, plac zabaw, krzesełko do karmienia), a panująca w nich atmosfera sprzyja przyjemnemu i bezpiecznemu wypoczynkowi.

Mamy nadzieję, że dzięki temu serwisowi wyszukanie miejsca odpowiedniego na urlop z Waszymi pociechami stanie się dziecinnie proste. Zamiast siedzieć godzinami przed komputerem i szukać miejsca na rodzinne wakacje, wolny czas poświęćcie lepiej Waszym cudownym dzieciakom lub po prostu usiądźcie w wygodnym fotelu i pomyślcie o wspaniałych wakacjach, jakie są przed Wami!

Anna i Wojciech Smoczyńscy

PS

Pracujących rodziców zapraszamy również do naszego nowego serwisu skupiającego najlepsze obiekty na szkolenia i konferencje www.na-konferencje.pl

 

Właścicielem serwisu jest firma:
Usługi Turystyczne Wojciech Smoczyński
ul. Normandii 2a
05-509 Józefosław
NIP 584-104-05-32
REGON 190911719