Chcesz wyjechać na  narty z dzieckiem? Nie martw się – komfortowy wypoczynek nie musi słono kosztować. Specjalnie dla naszych czytelników poszukaliśmy najciekawszych pakietów na ferie zimowe w górach.

 

Sportowe ferie w Hotelu Wierchomla Ski & Spa Resort

Wierchomla Ski & Spa Resort to hotel położony w Piwnicznej-Zdroju. Obiekt to doskonała baza wypadowa na stoki narciarskie. Pakiet na ferie zimowe z dziećmi obejmuje komfortowe noclegi z wyżywieniem, możliwość korzystania z basenu i strefy wellness oraz zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych prowadzone przez Iwonę Guzowską – wielokrotną mistrzynię świata w kick-boxingu i boksie. Dodatkowo najmłodsi goście mogą brać udział w atrakcyjnych animacjach, wieczorach filmowych oraz mini disco. W przypadku pobytu od soboty do soboty dzieci moją możliwość skorzystania z darmowego kursu narciarskiego.

 

Odpocznij w Tatrach w Willi Baciarka

 Świetną ofertę na ferie w górach w najwyższym paśmie polskich gór przygotowali właściciele Willi Baciarka. Jest to luksusowy pensjonat zlokalizowany w Kościelisku, zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego. Goście mogą tam wypocząć w doskonałych warunkach, korzystając z krytego basenu oraz strefy spa z sauną oraz jacuzzi. Na najmłodszych czeka tu wiele sportowych atrakcji oraz sala zabaw. Chłodne, zimowe wieczory goście Willi Baciarka mogą spędzić rozkoszując się gorącym napojem w kameralnej Sali Kominkowej.

 

Moc atrakcji w Kompleksie Świętokrzyska Polana

 Ferie zimowe z dzieckiem spędź w malowniczych Górach Świętokrzyskich. To właśnie tam, w niewielkiej miejscowości Zagnańsk, zlokalizowany jest Kompleks Świętokrzyska Polana. Ośrodek oferuje noclegi ze śniadaniami oraz moc atrakcji, m.in. basen, jacuzzi i saunę. W ramach pakietu na ferie 2017 dzieci mogą wziąć udział w zabawach z animatorami, warsztatach plastycznych oraz wycieczce do oceanarium. W pobliżu hotelu znajduje się górka doskonała do zjazdów na sankach.