Ocean Park Władysławowo

Morskie głębiny kryją wiele ekscytujących niespodzianek, które z pozoru są niedostępne dla małych odkrywców. Na szczęście egzotyczne ryby, podwodne ssaki i inne zwierzęta można zobaczyć w naturalnych rozmiarach – i to na dodatek w Polsce.
Przedstawiamy Parki Makiet Zwierząt Morskich, które mogą stać się celem atrakcyjnych wycieczek podczas wakacji z dzieckiem.

 Sea Park Sarbsk – poznaj faunę i florę mórz i oceanów

 W Parku makiet w Sarbsku można zobaczyć modele zwierząt zamieszkujących wody naszej planety. Tutaj obok naturalnej wielkości rekina, ryby piły i orki, można obejrzeć i dotknąć modelu pingwina, lwa morskiego, a nawet kałamarnicy olbrzymiej. W pobliżu parku makiet znajdują się m.in. fokarium oraz Oceanarium Prehistoryczne 3D.

Ocean Park we Władysławowie

Płetwal błękitny o długości 34-metrów kwadratowych to największa atrakcja Ocean Parku. Można tu podziwiać zwierząt zamieszkujące dna oceanów – i to w skali 1:1 oraz poznać wiele ciekawostek na ich temat. Ponadto w Ocean Parku warto zobaczyć żywe rekiny oraz tropikalne ryby. Dzieci mogą tu zaszaleć w wiosce rybackiej, bawić się w salonie gier lub odpocząć na mini plaży.

Park Wieloryba w Rewalu

Jesteście gotowi na prawdziwą morską przygodę? W Rewalu staniesz oko w oko z wielorybem i rekinem. To miejsce, w którym najmłodsi poszerzą swoją wiedzę i z pewnością będą się przy tym świetnie bawić. A po zwiedzaniu przyjedzie czas na odwiedzenie Statku Pirackiego, Wyspy Skarbów i skakanie na dmuchanym zamku.

Park Morza Lądy Oceany na Podlasiu

Makiety rekinów można podziwiać nie tylko na wybrzeżu. Na Podlasiu, w połowie drogi pomiędzy Białymstokiem a Bielskiem Podlaskim, można zobaczyć modele zwierząt morskich i lądowych. Ponadto znajduje się tu również atrakcyjne muzeum i akwaria z rybami tropikalnymi. Warto wybrać się tu też na mini rejs statkiem patrolowym.

Życzymy niezapomnianych wrażeń!