Wielkanoc w hotelu

Ferie zimowe już dawno za nami, a do letnich wakacji jest jeszcze bardzo daleko. Warto w tym względzie pomyśleć o krótkim wyjedzie z rodziną w okresie świąt wielkanocnych. Z roku na rok coraz większe grono Polaków decyduje się zrezygnować z tradycyjnej formy obchodzenia świąt, wyruszając w podróż, która może dostarczyć wiele niesamowitych przeżyć i wrażeń. Przekonaj się, że wyjazd z dziećmi na Wielkanoc to dobry pomysł na wypoczynek – od pracy, od szkoły czy od innych codziennych obowiązków.

Wielkanoc poza domem – dlaczego to dobry pomysł?

Liczne grono osób jest zdania, że nie ma zbyt wielu okazji do spędzania upragnionego wypoczynku. Relacje z rodziną nie zawsze uchodzą za udane, a perspektywa oderwania się od rzeczywistości kusi urokami słonecznej plaży i krajobrazem u zbocza górskich szczytów. W skrócie można powiedzieć, że czas na wakacje zawsze się znajdzie. Prawdą jest, że Święta Wielkanocne i całą tą otoczkę zajączków i pisanek można przeżyć również z dala od domu – osobno i razem z dziećmi. Dla wielu hoteli  i pensjonatów w całej Polsce ten czas daje doskonałą szansę na wypromowanie regionu i okolicznych atrakcji dla dzieci oraz zabytków. Z tego względu miejscówki te wyróżniają atrakcyjne oferty, które jeszcze bardziej mogą nakłonić rodziny, do spędzenia aktywnego czasu z dziećmi z dala od codziennej monotonii. Pytanie tylko brzmi jaki kierunek wybrać? Pojechać w góry czy nad morze?

Gdzie wyjechać z dzieckiem na Wielkanoc? Morze czy góry?

Wybór oczywiście zależy od preferencji i gustów, ale niezależnie gdzie się wybierzesz, będziesz miał szanse zapoznać się z wyjątkowymi propozycjami na spędzenie wolnego czasu. Przemyślane oferty mogą obejmować bowiem zgrabne połączenie dostępnych w hotelach atrakcji (np. basenów, spa, boisk dla dzieci) z tradycyjnym obrządkiem wielkanocnym. Wyjazd do kurortu może obejmować relaksacyjne kąpiele w basenie i SPA, ale nie zabranie przy tym obfitego śniadania wielkanocnego oraz malowania pisanek i przygotowywania koszyczka ze święconką. W taki sposób odkryjesz nowego miejsca i zaspokoisz ciekawość, jednocześnie nie rezygnując z kultywowanych zwyczajów, które każdy z nas kocha. Szczególnie jest to ważne dla dzieci, dla których wiele hoteli przygotowało specjalne animacje o tematyce Wielkanocy oraz budzące wielkie emocje poszukiwania prezentów i zająca wielkanocnego. To wszystko może zostać wykonane w budzącej zachwyt oprawie pełnej króliczków i pisanek, które wnet przywołają na myśl rodzinny czas domowych świąt. Aby spełnić to marzenie o świętach poza domem, wystarczy już tylko zapoznać się z ofertami, które zagwarantują szampańską zabawę wraz z całą tradycyjną otoczką Wielkiej Nocy. 

Wielkanoc poza domem – oferty idealne dla rodzin z dziećmi

Wakacje wielkanocne w górach

Czarny Potok Resort SPA & Conference

Hotel Czarny Potok w Krynicy

Propozycja ta to szansa na spędzenie Wielkanocy w Krynicy. Sam ośrodek położony pośrodku majestatycznego krajobrazu zieleni. Oferuje on największy w regionie Mini Golf, a także daje dostęp do Aqua Fitness, jak baseny, gejzery czy jacuzzi. W ramach wielkanocnego pakietu rodzice, jak i dzieci będą mogli wspólnie malować i ozdabiać pisanki, a także uczestniczyć w święceniu pokarmów. Nie zabranie oczywiście uszykowanego bogatego śniadania i obiadokolacji w świątecznej atmosferze.

Willa Baciarka

Willa Baciarka

Willa znajdująca się w niedalekim od Zakopanego Kościelisku stanowi znakomite miejsce na spędzenie świąt Wielkiej Nocy. Zadba o góralski, jak i świąteczny klimat, oferując przepyszne lokalne jedzenie i atrakcje dla gości, nie zapominając także o malowaniu pisanek oraz przygotowywaniu koszyczków Wielkanocnych przez dzieci i ich rodziców.

Wyjazd na Wielkanoc nad morze

Hotel La Siesta

Hotel La Siesta dla rodzin z dziećmi

Hotel mieszczący się w Jastrzębiej Górze postarał się o to, aby osoby odbywające wczasy, mogły przeżyć hucznie obchodzone święta. Gościom zostanie zaserwowane tradycyjne potrawy w ramach wielkanocnego śniadania czy obfity świąteczny obiad. Dzieciaki ucieszą się z zabawy w poszukiwanie zajączka, która będzie zorganizowana w specjalnym do tego hotelowym ogrodzie.

Centrum Zdrowia i Wypoczynku JANTAR

Balticlandia w Centrum Zdrowia i Wypoczynku JANTAR

Długi weekend w hotelu w Darłówku może na długo zapaść Ci w pamięć. Spędzisz nie tylko szalony czas na licznych basenach i zjeżdżalniach, ale także zakosztujesz porządnego masażu. Specjalna oferta na Wielkanoc to dopracowany plan, w którym rodzice i dzieci nie będą narzekać na nudę. Znajdzie się czas na wspólne malowanie pisanek i zdobienie koszyków wielkanocnych, skosztowanie potraw świątecznych na śniadania i obiad czy Śmigus – Dyngus w Poniedziałek Wielkanocny, który rekomendujemy nie tylko odważnym.

Więcej informacji o pakietach wielkanocnych dla rodzin z dziećmi w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych znajdziesz na stronie https://www.wakacjezdzieckiem.pl/oferty-specjalne