Halloween oraz andrzejki to jedne z najpopularniejszych świąt wśród najmłodszych. Ich fenomen opiera się przede wszystkim na wyjątkowych aktywnościach i okazji do urządzenia przebieranej zabawy. Odwiedzanie sąsiednich domów w poszukiwaniu cukierków oraz przelewanie wosku to świetne, tradycyjne sposoby na spędzenie tych wyjątkowych dni. Jednak kto powiedział, że nie można wtedy wyjechać na krótkie wakacje z dziećmi?

Upiorne Mazury i przerażające pomorskie 

Jeśli zdecydowałaś się na halloweenowy wyjazd w rodzinnym gronie, pamiętaj, że odpowiednie otoczenie to niemal połowa sukcesu. Pod koniec października szczególnie polecamy przepiękne o tej porze roku Mazury. Sąsiedztwo ogromnych i tajemniczych lasów, z pewnością pomoże Ci zbudować upiorny nastrój. Jednak same okoliczności przyrody to nie wszystko, warto również zwrócić uwagę na odpowiedni hotel.

Rekomendowane przez nas Zalesie Mazury Active Spa to świetny wybór na halloweenowy weekend ze względu na liczne udogodnienia dla najmłodszych. Specjalna świąteczna oferta proponuje upiorną dyskotekę dla dzieci, poprzedzoną pieczeniem strasznych ciasteczek. Poza tym na miejscu możecie również skorzystać z zabaw przeznaczonych dla całych rodzin takich jak np. konkurs na najlepszą dynię. Po długim dniu spędzonym na różnego rodzaju rozrywkach możecie skorzystać z odprężającej sauny, łaźni parowej, a nawet jacuzzi.

Nieco bardziej niestandardowym celem podróży okazuje się Pomorze, a dokładniej Jastrzębia Góra. Na halloweenowy wyjazd szczególnie polecamy hotel  Primavera Jasztrzębia Góra . Na miejscu personel przygotował wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i tych nieco młodszych.  Oddalony zaledwie 100 metrów od plaży ośrodek to idealna okazja do tego, by wspólnie z rodziną przespacerować się po piaszczystej pracy po raz ostatni przed przymrozkami. Po powrocie do hotelu dzieci mogą wziąć udział m.in. w halloweenowych warsztatach teatralnych, a także w polowaniu na dynie, czy nawet tworzeniu własnych kostiumów. Na dorosłych również czekają specjalne atrakcje, takie jak maratony filmowe, relaksujące koncerty przy drinku oraz halloweenowe bingo. Poza tym w wolnych chwilach możecie również korzystać z Parku Wodnego i licznych zajęć sportowych. 

Andrzejkowe szaleństwo

Podobnie jak w przypadku halloween, podczas andrzejek również polecamy zdecydować się niestandardowy cel podróży, jakim jest polskie morze. Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka to świetny wybór na spędzenie andrzejkowego weekendu w gronie najbliższych. Na miejscu będą na Was czekały liczne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i tych nieco młodszych. Aby wyjazd zadowolił nawet najmłodszych klientów, ośrodek organizuje wiele andrzejkowych atrakcji, takich jak bal andrzejkowy, wizyta wróżki, czy nawet bajkowe seanse pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Jednak nie zapominajmy, że andrzejki to również święto dla tych nieco starszych. Na zamkniętej zabawie z DJ-em będziecie mogli odetchnąć i dać się porwać niesamowitej zabawie.

Jeśli morze poza sezonem nie jest dla Ciebie, możesz wybrać się na Mazury. Hotel Star Dadaj Resort & SPA na Mazurach posiada w swojej ofercie liczne zabawy, które sprawią, że zarówno Ty, jak i Twoje dzieci miło spędzicie czas. Dla najmłodszych przygotowano bale andrzejkowe, podczas których zyskają okazję do poznania nowych przyjaciół. Natomiast dorośli mogą zdecydować się na jedną z pięciu ofert andrzejkowych. 

Jak widać, andrzejki i halloween można również spędzić w bardziej niestandardowy sposób. Jednak pamiętaj, że wspomniane oferty to jedynie propozycję, które mają na celu pomóc Ci w podjęciu decyzji. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa dla Ciebie i Twoich najbliższych. Więcej ofert specjalnych dla rodzin z dzieckiem znajdziecie na stronie https://www.wakacjezdzieckiem.pl/oferty-specjalne