Jesienne wakacje z dzieckiem

Wielu rodziców decyduje się na wakacje z dzieckiem we wrześniu lub październiku. Wypoczynek w tych miesiącach jest szczególnie cenny dla chorowitych przedszkolaków, które mogą nad morzem nawdychać się zdrowego jodu czy nacieszyć się czystym, górskim powietrzem. Polecamy miejsca, doskonałe na jesienne wakacje z dzieckiem.

Niezapomniany urlop w hotelu przyjaznym dzieciom

Doskonałym miejscem na jesienny urlop nad Bałtykiem będzie Hotel La Siesta w Jastrzębiej Górze. To ośrodek, w którym z przyjemnością odpoczną dzieci i dorośli. Najmłodsi mogą szaleć w sali zabaw i korzystać z kącika gier wirtualnych (z Xbox-em). Opiekunowie natomiast z pewnością docenią relaks w spa i sali fitness. Co ważne, w ramach pakietu „Jesienne Wakacje” cena bardzo korzystna.

Hotel La Siesta

 

Relaks w górskim spa

Ofertę na jesienny weekend z dziećmi przygotował również Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort. Tutaj w cenie 117 zł za osobę za dobę można nocować w komfortowych warunkach, zjeść doskonałe śniadanie i obiadokolację, a także korzystać z hotelowego basenu, kompleksu wellness oraz siłowni. Najmłodsi goście natomiast mogą zabawić się pod okiem animatorki w Klubie Wierchołka.

Hotel Wierchomla

 

Nadmorskie wakacje w świetnej cenie

W ramach jesiennego pakietu za spędzenie doby w Imperiall Resort & MediSpa w Sianożętach trzeba zapłacić zaledwie 127 zł za osobę. A warto, ponieważ oferta hotelu jest bardzo bogata. Przede wszystkim obejmuje ona relaks na basenie, w strefie saun, w tężni solankowej i w centrum odnowy biologicznej. Dzieci mogą natomiast bawić się w Joonglalandzie (znajdują się tu terraria z prawdziwymi legwanami, kolorowymi rybkami i żółwiem) i  korzystać z mini salonu gier .

Jesienne pakiety w hotelu Imperiall Resort & MesiSpa

 

Górskie wędrówki i kąpiel w basenie

Jesienne widoki w polskich górach zapierają dech. Jeśli chcecie się nimi rozkoszować, zdecydujcie się na wakacje z dzieckiem w Hotelu Stok w Wiśle. Nocleg z dwoma posiłkami (śniadaniem oraz obiadokolacją) w ramach jesiennej promocji kosztuje 170 zł za osobę. W hotelu odbywają się animacje dla dzieci, w których udział biorą klauni. Co więcej, maluchy mogą bawić się w pokoju zabaw oraz pływać na basenie i szaleć w brodziku dla dzieci.

Hotel Stok W Wiśle - jsienne pakiety