Często zapominamy, że jesienny weekend możemy spędzić inaczej, niż leżąc pod kocem przed telewizorem. Choć nierzadko jest to kusząca wizja, warto zebrać siły i wybrać się z rodziną na relaksujący weekend. Właśnie dlatego prezentujemy propozycje miejsc, które świetnie się sprawdzą podczas rodzinnych wypadów. 

Dryfujące domki 

Brzmi nieziemsko, prawda? Luksusowe domki HT Houseboats położne na jeziorze Jamno pozwolą Ci na niezapomniany relaks z zapierającym dech w piersiach widokiem. Jedną z głównych zalet wspomnianych domków jest nie tylko imponująca lokalizacja, ale również zapewniony catering, który o określonych godzinach dostarcza zamówione posiłki. Dzięki temu nie będziesz musiał się martwić o gotowanie i chodzenie po zakupy. To miejsce świetnie sprawdzi się w przypadku najmłodszych. Duże i przestronne okna pozwalają o każdej porze dnia spoglądać na piękny horyzont. Poza tym w słoneczne, jesienne popołudnia możecie wypożyczyć kajaki bądź rowerki i popływać po jeziorze. Natomiast wieczory zachęcają do wspólnych zabaw lub relaksu przy dobrym filmie. 

Słoneczne Mazury 

Często wspominamy o tym, że Mazury zachwycają o każdej porze roku. Tak jest również tym razem.  Mazury to idealne miejsce na weekendowy odpoczynek, który pozwoli Tobie i Twojej rodzinie skorzystać z ostatnich promieni słońca przed chłodną zimą. Szczególnie polecamy Winiec Family Houses, czyli przestronne, drewniane domki, które zapewnią Wam masę rozrywek podczas weekendowego wypadu. Oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi poszukujących miejsca, które spełni wszystkie wymagania najmłodszych. W trakcie słonecznej pogody możecie udać się na długie spacery i podziwiać zapierającą dech w piersiach przyrodę, a wieczory spędzić na wspólnym graniu w planszówki. Jednak jak wszyscy dobrze wiemy, jesień potrafi nam płatać figle, dlatego dobrze jest mieć plan zapasowy w przypadku deszczu. Na szczęście polecane miejsce oferuje również sale zabaw dla dzieci oraz jacuzzi i saunę dla tych nieco starszych. Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci spędzić rodzinne chwile na łonie natury, to zdecydowanie jedno z lepszych rozwiązań. 

Polskie góry na wypoczynek z dzieckiem

Przyjęło się sądzić, że nasze piękne góry odwiedzamy jedynie zimą bądź latem, a jesienią kompletnie o nich zapominamy. W związku z tym pragniemy przypomnieć o kojącej aurze Tatr oraz Podhala. Szczególnie polecamy Pensjonat Sekuła, który zapewni rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Położony w przepięknej Bukowinie Tatrzańskiej hotel, to świetna baza wypadowa do wielogodzinnych spacerów po górach. W końcu weekendowy wyjazd można też spędzić na aktywności fizycznej. Po całym dniu na świeżym powietrzu możecie zrelaksować się w jacuzzi, saunie, grocie solnej lub nawet tężni solankowej. Jeśli pogoda Wam nie dopisze, nie musicie się martwić. W pensjonacie najmłodsi mogą liczyć na wiele atrakcji, które czekają w specjalnej bawialni. Xboxy, gry, książeczki i nieskończona ilość zabawek na pewno poprawią im humor, nawet podczas ulewy. 

Jak widać, Polska zapewnia wiele miejsc, które świetnie sprawdzą się na weekendowe wypady. Każdy zakątek oferuje inne atrakcje, które pozwolą Tobie i Twojej rodzinie na chwile pełne relaksu przed zimowym szaleństwem.