Zastanawiasz się, gdzie na ferie z dziećmi? Jeśli masz dosyć zimna i śniegu, wybierzcie się do spa z basenem i strefą wellness. Takie wakacje to przyjemność dla dzieci i rodziców, która pozwala zregenerować siły. Przedstawiamy ośrodki ze specjalną ofertą na ferie zimowe, w których spędzicie niezapomniany urlop.

Imperiall Resort & MediSpa

Chcesz wyjechać do spa, jednak nie wiesz gdzie? Na ferie z dziećmi wybierz się do Imperiall Resort & MediSpa – hotelu w Sianożętach, przyjaznego dzieciom. Ośrodek wyposażony jest w kryty basen ze zjeżdżalniami, gdzie mogą poszaleć najmłodsi. W tym czasie dorośli mogą odpocząć w jacuzzi, saunie suchej, łaźni parowej lub tężni solankowej. W hotelu znajdują się także Sala Cardio oraz stół do tenisa stołowego. To miejsce, w którym na pewno nie będzie nudziło się najmłodszym – w Imperiall Resort & MediSpa codziennie odbywają się animacje dla dzieci i dorosłych.

Zalesie Mazury Active Spa

 Kochasz oglądać piękny, zaśnieżony krajobraz? Ferie zimowe spędźcie w spa w Zalesiu na Mazurach. Przygotowano tam dla dzieci moc atrakcji. W ramach ofert na ferie zimowe 2017 podczas pobytu w hotelu na najmłodszych czeka kulig po lesie oraz zimowe ognisko z pieczeniem kiełbasek. Przez cały okres pobytu goście mają możliwość korzystania z basenu rekreacyjnego ze strefą Happy Kids oraz Krainy Relaksu Spa z różnymi rodzajami saun i piaszczystą plażą.

 Bajkowy Zakątek na Mazurach

 Jest w Polsce spa, w którym najmłodsi nie mogą się nudzić, ponieważ ich czas zostaje wypełniony co do minuty. Zastanawiasz się gdzie? Na ferie z dziećmi polecamy Bajkowy Zakątek na Mazurach. Oprócz basenu i strefy spa na najmłodszych codzienne czekają bajkowe niespodzianki – maluchy mają możliwość skosztowania bajkowej zupy i odwiedzenia Bajkowej Poczty. Ponadto na terenie ośrodka mieści się klubik z trampolinami i dmuchanym zamkiem, a na zewnątrz jest plac zabaw z minizoo.