Jeśli będziecie z dziećmi na wakacjach w okolicach Władysławowa, zachęcam do odwiedzenia tego parku. Ocean Park powstał w miejscu po dawnej żwirowni. Możemy tu zobaczyć z bliska figury zwierząt żyjących w wodach mórz i oceanów, m.in. rekiny, foki, morświny, pingwiny czy delfiny.  Przy każdym stanowisku znajduje się opis danego gatunku – budowa i rozmiary, zwyczaje itp. Na dzieciach szczególne wrażenie robi ogromny wieloryb.

     

Po zakończeniu zwiedzania warto zajrzeć na plac zabaw – naprawdę imponujący zarówno dla maluchów, jak i starszych dzieci – dmuchańce, trampoliny, zjeżdżalnie, ścianka do wspinaczki i wiele innych atrakcji – a wszystko w cenie biletu.

     

Na zwiedzanie Parku warto zarezerwować sobie nawet kilka godzin, szczególnie gdy jest ładna pogoda. Na miejscu jest barek  z napojami, lodami i drobnymi  przegryzkami. Widać było również smażalnię ryb, ale podczas naszej wizyty była zamknięta.

Adres

Ul. Żwirowa                                                                                                                               84-120Władysławowo