Ferie z dzieckiem

 

Najwyższa pora, żeby odświeżyć sanki, łyżwy, snowboard i narty! Wielkimi krokami zbliża się czas białego szaleństwa. Odpocznijcie od szkoły, pracy i codziennych obowiązków, spędzając ferie zimowe w górach.
Oto kilka prostych wskazówek, które pozwolą Wam zaplanować udany wypoczynek.

Atrakcyjna lokalizacja

Przede wszystkim przed wyjazdem na ferie w górach, dobrze wybierzcie miejsce wypoczynku. Warto zdecydować się na urlop w miejscowościach, w których funkcjonuje dużo wyciągów narciarskich oraz wyznaczone są trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności. W Polsce doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa są choćby w: Białce Tatrzańskiej, Zakopanem, Zawoi, Wiśle, Zieleńcu, Karpaczu czy Szklarskiej Porębie.

 Popołudniowe kąpiele

 Wśród ośrodków przygotowujących oferty na ferie zimowe w górach znajdują się hotele z aquaparkiem. Warto się do nich wybrać, ponieważ wodne szaleństwo to świetny sposób na spędzenie zimowych wieczorów. Co więcej, basen uratuje urlop w przypadku niepogody.

Zabawa dla dzieci, relaks dla dorosłych

Gdzie na ferie z dziećmi? – zadajesz sobie takie pytanie? Wybierz ośrodek, w którego ofercie znajdują się animacje dla najmłodszych. Zabawa pod okiem animatora to frajda dla pociech i niezwykłe ułatwienie dla ich rodziców. Podczas gdy dzieci szaleją pod okiem hotelowej cioci, dorośli mogą skorzystać z saun i basenu lub spokojnie zjeść kolację.

Dodatkowe, zimowe atrakcje

 Szukając miejsca na narty z dzieckiem, zwróć uwagę na dodatkową ofertę hoteli. Część obiektów noclegowych w górach może zapewnić Wam niezapomniane atrakcje, takie jak zimowe ognisko, kulig czy rodzinne wieczory przy kominku. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie ferii zimowych w górach będzie również podglądanie ptaków, które pozostały w Polsce na zimę oraz tropienie wraz z przewodnikiem śladów zwierząt pozostawianych przez nie na śniegu.