Co zrobić, by dzieci nie spędziły świąt i sylwestra przed telewizorem? Zabrać je w nieznane!

 Wielkimi krokami nadchodzi najpiękniejszy tydzień w roku – Święta Bożego Narodzenia, a tuż za nimi sylwester. Wielu rodziców, a może i wy, zastanawiacie się, co zrobić, by jednocześnie spędzić ten czas aktywnie, w klimatycznym miejscu i zadowolić wszystkich członków rodziny? Tych dużych i małych. Okazuje się, że pomysłów na sylwestra dla rodzin z dziećmi jest  mnóstwo. Szczególnie dla osób, które w ten wyjątkowy czas nie chcą stać w kuchni, bo wolą w całości oddać się zabawie i odpoczynkowi.

Sylwester z dzieckiem w górach z kuligiem

Coraz więcej hoteli i ośrodków wczasowych w górach bierze pod uwagę specjalne wymagania rodzin z  dziećmi. Z myślą o ich potrzebach organizują Sylwestra lub wczasy świąteczno-sylwestrowe. Rodzina przyjeżdża na kilka dni do pięknego miejsca, gdzie na wszystkich czekają atrakcje. W dzień można bawić się w podchody, jeździć z dzieckiem na nartach, a gwoździem programu staje się kulig śnieżny. W noc sylwestrową na wszystkich czeka błyszcząca sala balowa, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mają zapewnione rozrywki.

 Sylwester w górach z dziećmi wcale nie musi być zaplanowany na tip-top. Pomyśl tylko, jak cudownie można powitać Nowy Rok w klimatycznym drewnianym domku zasypanym śnieżnymi zaspami. Gratka szczególnie dla mieszkańców północnej części Polski, gdzie zimy nie rozpieszczają obfitymi opadami śniegu. Taka odskocznia od codzienności pozwala naładować baterie na kolejne kilka miesięcy, aż do wakacji.

A może i święta, i sylwester z dziećmi?

Sylwester trwa raptem dwa dni. Może okazać się, że to zbyt krótko, by udać się z rodziną na koniec Polski. Ale czy myśleliście o tym, by w tym roku zagospodarować całą przerwę świąteczną? Takich ofert na święta połączone z sylwestrem jest sporo. W każdym miejscu Polski, czy to w górach, czy nad morzem. Wszystko dlatego, że wiele rodzin coraz częściej woli w ferie świąteczne zabrać dzieci do pięknego, zupełnie nieznanego zakątka, w którym, oderwane od telewizora, będą mogły bawić się do woli. Każdy na tym korzysta, ponieważ rodzice mają chwilę wytchnienia, a dzieci zauroczone nowym miejscem, z radością łapią każdą chwilę.

Gotów na poszukiwania? Kliknij tu  sylwester z dziećmi oferty i sprawdź, gdzie w tym roku warto spędzić ferie świąteczne.