Co roku w głowie rodziców pojawia się pytanie, jak spędzić Sylwestra z dziećmi? W tę wyjątkową noc najczęściej chcemy być razem.  W towarzystwie najbliższych zabawa będzie iście szampańska. Często więc decydujemy się na wyjazd poza granice miasta, by w Nowy Rok wejść jak najlepiej. Morze, góry czy jeziora? W każdym z tych miejsc wypoczniesz i zaczniesz kolejny rok w malowniczych miejscach. To także okazja, by Twoje dziecko przeżyło fajną imprezę w gronie rówieśników. Gdzie warto pojechać i jakie atrakcje tam czekają?

Sylwester z dziećmi – spędźcie go w górach!

HOTEL ACTIVA – to propozycja dla fanów górskiego klimatu. Ośrodek położony w Beskidach jest świetnym rozwiązaniem na aktywne spędzenie czasu. Dookoła znajduje się wiele stoków, na których razem z dzieckiem możesz doskonalić jazdę na nartach. Jeżeli nie będziecie chcieli wychodzić na dwór, obsługa przygotowała zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych wiele atrakcji. Dla najmłodszych jest dostępny pokój zabaw, salon gier i rodzinne kino. Na zewnątrz znajduje się plac zabaw idealny na zimową zabawę. Rodzicom polecamy strefę SPA – sauny, masaże, pokój relaksacyjny. Co ciekawe ośrodek oferuje także rodzinne zabawy. Okres sylwestrowo – noworoczny spędzony w tym miejscu z pewnością Cię pozytywnie zaskoczy. 

HOTEL OLIVIA MEDICAL SPA – położone między Krakowem a Zakopanem urocze miejsce na wypoczynek. Na Sylwestra oferuje dla rodziców poczęstunek i zabawę taneczną. Animatorzy dbają również o zabawę przeznaczoną tylko dla dzieci. Najmłodsi mają zapewnione posiłki i napoje oraz opiekę wykwalifikowanych pracowników. Kinderbal jest idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu z rówieśnikami. To świetna propozycja dla tych, którzy nie chcą rezygnować z zabawy sylwestrowej i chcą trochę radości podarować najmłodszym.

WILLA U MARTY – to oferta na spędzenie kilku dni w fajnej atmosferze. Miejsce oferuje pełne wyżywienie i mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Górski klimat sprzyja przesiadywaniu przy ognisku, dlatego organizowane są biesiady z pieczeniem kiełbasek i muzyką na żywo. Codziennie można korzystać z animacji dla dzieci. Na tę wyjątkową noc Willa u Marty oferuje zabawę przy muzyce i pokaz sztucznych ogni. Dla dzieci od 3 roku życia jest przygotowany Bal Przebierańców, a po pokazie sztucznych ogni nocne kino dziecięce.

Morskie kurorty, gdzie spędzić sylwestra z dziećmi?

EDEN RESORT&SPA – ośrodek położony w Mielnie. To miejsce, w którym możesz zatrzymać się na dłużej. Odpoczniesz i nabierzesz energii na cały rok. Komfortowe pokoje idealnie sprawdzą się w przypadku rodzin z dziećmi. Wśród atrakcji na co dzień będzie towarzyszył Ci basen i kompleks spa. Razem z dzieckiem możecie spędzić czas aktywnie, korzystając z udogodnień, które oferuje hotel. Dla dorosłych ośrodek przygotował zabawę sylwestrową. Specjalnie dla dzieci animatorzy organizują Mini-bale z konkursami, zabawami i zakończony wspólnym toastem razem z rodzicami.

HOTEL SPA & FAMILY DOM ZDROJOWY – położony w Jastarni hotel przyjazny rodzinom z dziećmi. Na Sylwestra przygotował Bal Sylwestrowy w klimacie Westernu. Podczas trwania imprezy zapewnione jest wyżywienie. Dzieci znajdą swoje miejsce podczas imprezy „Indianie kontra kowboje”, gdzie wspólnie z animatorami  powitają Nowy Rok.

PRIMAVERA – położony w sercu Jastrzębiej Góry ośrodek idealny na wyjazdy z dziećmi. W swojej sylwestrowej ofercie przygotował masę atrakcji dla dużych i małych gości. Na dzieci w przedziale wiekowym 3-5 lat czeka specjalny poczęstunek i wizyta w Krainie Lodu. Oczywiście w programie przygotowano wspólne oglądanie sztucznych ogni. Co więcej, razem z animatorami stoczą śnieżną bitwę i zjedzą słodkie bałwanki z pianek. Będą tańce i zabawy kreatywne. Dla dzieci w wieku 5-12 lat przewidziana jest zabawa taneczna z wyborem Króla i Królowej. Oglądanie sztucznych ogni i dobre jedzenie czekają na każdego uczestnika. Cała impreza odbędzie się w klimacie kultowej już bajki Disney’a. Przez cały pobyt dzieci pozostaną w sylwestrowo– noworocznym klimacie. Pod opieką animatorów będą tworzyć szalone fryzury. Kolejnymi atrakcjami są zabawy plastyczne i ruchowe, a także wspólne oglądanie bajek. Po takim pobycie dzieci z pewnością będą zadowolone.

IMPERIALL RESORT & MEDISPA   dla dzieci przygotowano szereg atrakcji. Pyszne dania i animacje tematyczne z wykwalifikowanymi pracownikami. Bal sylwestrowy przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia, przy czym, najmłodsi, którzy nie skończyli 6 lat muszą znajdować się pod opieką rodzica. Jest to więc idealna okazja na spędzenie tego wieczoru ze swoim dzieckiem. Przez cały pobyt ośrodek udostępnia szereg udogodnień. Pokoje są przystosowane do goszczenia nawet najmniejszych klientów. Na Twoją prośbę hotel udostępnia nawet takie akcesoria jak maty antypoślizgowe, zabezpieczenia do kontaktu, czy nakładki na toaletę. Oprócz wyposażonych sal zabaw możesz spędzić czas z dzieckiem podczas wodnych zabaw w basenie. Dla fanów gier zostało przygotowane specjalne miejsce do tego typu rozrywki. Zarówno planszówki, jak i gry wideo skutecznie zajmą czas Twojemu dziecku i rozwiną jego kompetencje. Miejsce jest przystosowane zarówno dla małych, jak i dużych pociech. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dorosłych również organizowana jest szampańska zabawa. Dwa warianty do wyboru, by wejście w Nowy Rok było idealne.

Może sylwester z dzieckiem na Mazurach?

HOTEL STAR DADAJ RESORT & SPA na Mazurach – idealnie miejsce na poświąteczny relaks i sylwestrowe szaleństwo. Dla dzieci przygotowano Kinderbal na hali sportowej. Dla nieco bardziej zmęczonych ośrodek udostępnia Salę Snu, gdzie pod czujnym okiem opiekunki dzieci będą mogły wypocząć. Dorosłym zaś proponują zabawę taneczną.

ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA – to kolejne miejsce na wypoczynek i sylwestrowe szaleństwa z dziećmi. Bajkowy Kinder Bal sylwestrowy dla dzieci z animatorami to idealna propozycja na spędzenie tego wieczora. Przekąski i napoje, dyskoteka, konkursy z nagrodami a o północy toast szampanem Piccolo! Po zakończonej zabawie ośrodek zaprasza dzieci do specjalnie przygotowanej sali snów, gdzie po całym wieczorze pełnym, wrażeń będą mogły zregenerować siły. Przez cały pobyt będą dostępne tematyczne animacje dla dzieci. Zalesie Active SPA prowadzi także warsztaty kulinarne dla najmłodszych, udostępnia wielki plac zabaw i bogato wyposażoną bibliotekę. Można również wypożyczyć sanki i wspólnie zaznać śnieżnego szaleństwa.

Wyjazd z dzieckiem na Sylwestra to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu. To idealna okazja na poświąteczny odpoczynek i naładowanie akumulatorów na nowe wyzwania. Pakiety dla rodzin z dziećmi na Sylwestra, które przygotowały ośrodki wypoczynkowe, skutecznie przyciągają gości, więc warto zaplanować wyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem.