Istnieje wiele powodów, dla których warto wyjechać na wakacje z dzieckiem w góry, a szczególnie na teren Beskidu Sądeckiego, ale najważniejszym z nich jest z pewnością możliwość poznania nowych krajobrazów i poznanie nowych gatunków roślin i zwierząt. Przygotuj się na wakacje 2020 i sprawdź które ośrodki wypoczynkowe w Beskidach, które oferują zabawy z animatorami, warto odwiedzić. 

Najczęściej odwiedzaną miejscowością na terenie Beskidu Sądeckiego jest niewątpliwie Krynica Zdrój, chociaż coraz większą popularnością z roku na rok zaczynają cieszyć się też inne miejscowości, takie jak Tylicz. Krynica-Zdrój to piękne miasto w województwie małopolskim, położone w dolinie potoku Kryniczanka i jego dopływów. Miasto otaczają wzgórza Góry Parkowej, Krzyżowej i Jasiennika, z których roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki. Krynica Zdrój jest doskonale przygotowana na wakacje z maluchami, co sprawia, że jest doskonałym miejscem na rodzinne wakacje z dzieckiem oraz na zorganizowanie kolonii lub zielonej szkoły. 

Czarny Potok Resort SPA & Conference 

Czarny Potok na wakacje w górach z dziećmi

Jednym z najciekawszych obiektów w Krynicy Zdrój, który proponuje rodzicom możliwość skorzystania z pozostawienia dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorów zabawy, jest Czarny Potok Resort SPA & Conference. W tym hotelu rodziny z dziećmi mogą spędzić wakacje w luksusowych warunkach. Na terenie tego ośrodka znajduje się basen, centrum wellness z 13 gabinetami spa, klub fitness, pole do mini golfa z 36 dołkami i prywatna plaża z leżankami i koszami plażowymi. Coś dla siebie znajdą również wielbiciele saun i łaźni. Na terenie Czarny Potok Resort SPA & Conference znajdują się Łaźnie Zdrojowe oraz Łaźnie Beskidzkie.

Wybierając się na urlop do tego ośrodka, nie musisz zabierać ze sobą łóżeczka, wanienki i krzesełka  do karmienia dla swojego dziecka, ponieważ tego typu udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi składają się na wyposażenie hotelu. Na terenie ośrodka Czarny Potok Resort SPA & Conference działa całodzienny Kids Club, gdzie najmłodsi mogą bawić się podczas nieobecności rodziców. Ośrodek położony jest u stóp Jaworzyny Krynickiej, a tuż obok hotelu przepływa szemrzący potok. Goście hotelu mogą delektować się tradycyjnymi potrawami w restauracjach, które mieszczą się na terenie ośrodka oraz odwiedzić chatę góralską.

Willa u Marty 

Willa u Marty z animacjami dla dzieci

W miejscowości Tylicz, która znajduje się w gminie Krynica Zdrój warto między innymi odwiedzić Willę u Marty. Tylicz to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, które pragną odpocząć z dala od zgiełku dużego miasta. Tylicz to spokojna wieś w województwie małopolskim, z której niedaleko do największego ośrodka turystycznego Beskidu Sądeckiego, czyli do Krynicy-Zdroju. W Willi u Marty rodzice z dziećmi mogą skorzystać z możliwości zabawy w fantastycznym ogrodzie rekreacyjnym. Podobnie jak Czarny Potok w Krynicy Zdrój obsługa Willi u Marty proponuje gościom zostawienie dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorów zabawy. W tym miejscu przygotowano wyposażenie pokoju, tak by spełniało wszelkie potrzeby rodziców i maluchów. 

W pokojach rodzinnych goście znajdą zabezpieczone przed dziećmi gniazdka elektryczne, telewizor z kanałami dla dzieci, Wi-Fi, lodówkę oraz czajnik bezprzewodowy. Goście Willi u Marty mogą też skorzystać z możliwości wypożyczenia wanienki do kąpieli, krzesełka do jedzenia, nocnika, nosidełka, chusty oraz deski do prasowania i żelazka.  Poza tym w tym miejscu nie można się nudzić nawet podczas złej pogody. Dla dzieci przygotowane są zabawy z animatorami nawet podczas deszczowych dni, dzięki czemu rodzice mogą w tym samym czasie spędzić czas na bieżni lub w saunie na podczerwień, saunie fińskiej i bali ruskiej. 

Villa Źródło 

Villa Żródło na wakacje w górach z dzieckiem

W Villi Źródło w Tyliczu rodzice z dziećmi mogą wybrać się na wakacje pełne animacji. W tym miejscu sale zabaw są bogato wyposażone, co oznacza, że dziecko z pewnością nie będzie się tam nudzić. To doskonałe miejsce wypadowe w okolice.  W ramach odpoczynku można też relaksować się w basenie, który znajduje się na terenie ośrodka. Villa Źródło to miejsce, w którym z pewnością wypoczną i rodzice, i dzieci. Z bogatego programu animacyjnego, w którym znajdziemy między innymi ognisko, spływ pontonowy rzeką Poprad oraz kreatywne zajęcia mogą korzystać całe rodziny. Decydując się na urlop w tym ośrodku wypoczynkowych, można też wynająć nianię, która zajmie się dziećmi podczas nieobecności dorosłych. 

Tylicz to jedna z tych miejscowości, która zapewnia odwiedzającym liczne atrakcje bez względu na porę roku, ale w Villi Źródło również nie zabraknie atrakcji w gorsze dni. Ośrodek udostępnia dzieciom sale zabaw oraz kryte baseny. 

 

Willa Hamernik 

Willa Hamernik

Na terenie Beskidu Sądeckiego w tej samej miejscowości, czyli w Tyliczu znajduje się też warty uwagi ośrodek agroturystyczny Willa Hamernik, w której rodziny z dziećmi mogą skorzystać z ciekawych i rozwijających zajęć i warsztatów z animacjami. To miejsce zostało przygotowane z myślą o najmłodszych, na których w Willi Hamernik czekają pokoje zabaw oraz duża sala rekreacyjna z piłkarzykami, klockami, puzzlami, grami planszowymi, różnymi zabawkami, kredkami, kolorowankami i książeczkami. 

W tym miejscu zjesz też domowy posiłek. Gospodarze Willi Hamernik pieczą własne ciasta i inne desery z produktów, pozyskiwanych od lokalnych dostawców. Wszelkie posiłki są zdrowe i świeże – każdy znajdzie coś dla siebie, nawet największy niejadek. 

Zobacz inne obiekty na wakacje w górach https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-w-gorach

Atrakcje turystyczne dla dzieci w Beskidzie Sądeckim:

https://www.wakacjezdzieckiem.pl/atrakcje-turystyczne-dla-dzieci/beskid-sadecki