Ferie z dziećmi z basenem

Zapewne jako rodzic pragniesz, aby wolny czas z dziećmi był spędzony jak najlepiej. W końcu chcesz, aby chwile zimowej sielanki stały się niezapomnianą przygodą. Wszystko to uzależnione jest od warunków pogodowych, atmosfery i samego obranego przez nas miejsca.
Pozostaje jednak pytanie: Gdzie na ferie z dziećmi najlepiej wyjechać?
My na nie mamy doskonałą odpowiedź – ośrodki wypoczynkowe wyposażone w basen.

Dlaczego na ferie z dziećmi warto wybrać ośrodek z basenem?

W czasie roku szkolnego dzieci mnóstwo czasu spędzają w ławkach, więc w czasie ferii wskazana jest jak największa ilość ich ruchu, która wzmocni mięśnie i poprawi ogólną kondycję. Dlatego ferie z dziećmi z basenem są niezastąpione. Zima coraz częściej płata figle i nie w każdym rejonie Polski śniegu jest pod dostatkiem, aby jeździć na sankach, nartach i snowboardzie albo lepić bałwana. Deszcz i wiatr często przeszkadzają nawet w spacerach. W takiej sytuacji basen jest idealnym miejscem, aby spędzić aktywnie czas w rodzinnym gronie. Na ferie z dzieckiem warto wybrać ośrodek z basenem, nawet gdy za oknem jest mnóstwo śniegu, ponieważ po dniu spędzonym na stoku lub w plenerze zabawa w wodzie to doskonały pomysł na chwilę relaksu.

Gdzie na ferie z dziećmi…i basenem – w góry, nad morze czy na Mazury?

Hotel z basenem stanowi komfortowy wybór, ponieważ sprzyja regeneracji i zapełnieniu czasu, gdy pogoda jest niekorzystna, ale warto pomyśleć, jakie atrakcje w danym miejscu można dziecku zapewnić. Zimą najtrafniejszym wyborem wydają się góry, ale na Mazurach i nad morzem również funkcjonują wyciągi narciarskie, a turystów jest o wiele mniej. Wybór rejonu na ferie z dziećmi z basenem zależy od tego, czy kluczową rolę odgrywa uprawianie sportów zimowych, dostępność szlaków turystycznych i spacerowych oraz na jakie miejscowe atrakcje liczymy. W każdym miejscu może być pięknie, a basen to dodatkowa opcja, z której warto skorzystać. Dlatego też przedstawiamy Wam kilka wybranych propozycji, gdzie można spędzić aktywne, wymarzone ferie z dziećmi.

Ferie z dzieckiem w górach – ośrodki z basenem, które warto odwiedzić

Villa Źródło

Leżąca w Tyliczu Villa Źródło & SPA oferuje małym i dużym gościom komfortowy wypoczynek przez cały rok. Ten kameralny i przytulny obiekt powstał z myślą o wypoczynku rodzin z dziećmi. Kryty, podgrzewany basen, brodzik z wodą o temp. 32 stopni, sala zabaw z atestowanymi zabawkami i oddzielnym kącikiem dla niemowląt to tylko niektóre atrakcje czekające na dzieci latem i zimą. W czasie ferii dzieciaki mogą uczestniczyć w bogatym programie animacyjnym. Dla rodzin z maluchami stworzono specjalny pakiet w okresie pozaferyjnym.

Zobacz ->Pakiet na ferie w Villi Źródło

 

Hotel Klimczok

Hotel Klimczok to doskonałe miejsce na niezapomniane, rodzinne ferie w sercu Beskidów. Goście mogą korzystać ze  stylizowanego na rzymskie termy kompleksu basenów, który cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i dorosłych. Ten unikalny basenowy raj to idealne miejsce na relaks po aktywnym dniu spędzonym w górach. Dla najmłodszych przygotowano sieć wodnych atrakcji, które sprawią, że czas spędzony w basenie stanie się prawdziwą przygodą. Dorośli natomiast mogą skorzystać z możliwości odprężenia się i aktywnego wypoczynku. Pakiet „Ferie Zimowe w Górach” to kompleksowa oferta, obejmująca nocleg w komfortowych warunkach oraz smaczne posiłki w restauracjach hotelowych. Dodatkowymi atrakcjami są trzypoziomowy Figlopark – Krainy Zabaw dla Dzieci, dwa place zabaw pod chmurką oraz program animacyjny dla dzieci.

Zobacz -> Pakiet na ferie w Hotelu Klimczok

 

 

Kaniówka Ski Resort

Komfort i niezapomniane ferie z dzieckiem w górach gwarantuje Kaniówka Ski Resort w Białce Tatrzańskiej. Obiekt dysponuje licznymi atrakcjami dla najmłodszych, a wyciąg narciarski znajduje się w odległości zaledwie 100 m. Teren leśny i rzeka tworzą malowniczy krajobraz skłaniający do rodzinnych spacerów. Basen, sauna i jacuzzi sprzyjają wymarzonemu odpoczynkowi. 

Zobacz -> Pakiet na ferie w Kaniówka Ski Resort

Kaniówka Ski Resort - basen

Ferie z dzieckiem z basenem – jeziora czekają na Was

Zalesie Mazury Active Spa

Chcesz spędzić ferie z dzieckiem z basenem wśród malowniczego krajobrazu w sercu Warmii i Mazur? Odwiedź Zalesie Mazury Active Spa – ośrodek zlokalizowany nad jeziorem Orzyc Wielki. Można wynająć specjalny apartament dla rodzin z dziećmi, w którym zorganizowano kącik dla najmłodszych. W hotelu funkcjonuje też genialna Strefa Opieki nad Dzieckiem, czyli 3 sale o łącznej powierzchni 350 m2 – Baby Club, Mini Club oraz Strefa Animacji. Podczas wypoczynku w Zalesiu można jeździć na nartach z dziećmi na Mazurach 

Zobacz -> pakiet na ferie w Zalesiu

 

Hotel Mrągowo Resort & SPA

Hotel Mrągowo Resort & SPA to czterogwiazdkowy obiekt położony w malowniczym regionie Mazur, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Czos. Strefa Wellness to  kompleks, który został stworzony z myślą o dbaniu o zdrowie i relaks gości – zarówno dorosłych, jak i tych najmłodszych. Najważniejszymi elementami tej strefy są:  basen rekreacyjny z masażami wodnymi i zjeżdżalnią czy też  brodzik dla dzieci zapewniający im możliwość bezpiecznej zabawy w wodzie. Jacuzzi na świeżym powietrzu pozwala gościom cieszyć się relaksem w otoczeniu przyrody przez cały rok. Ferie zimowe upłyną w hotelu pod znakiem Władcy Pierścieni. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, takich jak budowanie własnego Bag End, tworzenie elfickiej biżuterii, rywalizacja sportowa w bitwie o Helm’s Deep czy warsztaty tworzenia elfickich lamp nocnych oraz wiele innych fascynujących zajęć.

Zobacz -> Pakiet na ferie w Hotel Mrągowo Resort & SPA

 

 

Ferie z dzieckiem nad morzem – atrakcyjne miejsca z basenem

Imperiall Resort Medispa

Urlop nad morzem tuż przy plaży? To właśnie oferuje Imperiall Resort Medispa – luksusowy ośrodek usytuowany w miejscowości Sianożęty – Ustronie Morskie. Kryty kompleks basenowy ze strefą dla najmłodszych, pokój zabaw i inne udogodnienia sprawiają, że hotel jest jednym z najlepszych miejsc na ferie z dzieckiem. Dobra wiadomość dla posiadaczy zwierząt – można z nimi przyjeżdżać. 

Zobacz -> Pakiet na ferie w ośrodku Imperiall

Primavera Jastrzębia Góra

Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze oferuje pokoje o różnym standardzie i ekskluzywne apartamenty. Dzięki strefie spa & wellness można zatopić się w prawdziwym relaksie, ale nie tylko unikalne rytuały decydują o atrakcyjności ośrodka – park wodny to miejsce, w którym czeka moc wrażeń na dzieci i dorosłych. W Primaverze w czasie ferii na młodsze i starsze maluchy czekają animacje i liczne niespodzianki. 

Zobacz -> pakiety na ferie w Primavera

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Grand Lubicz jest perfekcyjnym miejscem na ferie z dzieckiem z basenem ze względu na lokalizację w uzdrowiskowej części Ustki i dwupoziomowy aquapark. Można szaleć z dziećmi w basenie ze zjeżdżalnią i sztuczną rzeką, ale też odprężyć się w leczniczej wodzie solankowej. Centrum rozrywkowe i spa oferują mnóstwo atrakcji. Hotel zadbał o edukacyjne zabawki, kolorowanki i menu dla dzieci. 

Zobacz -> pakiety na ferie w hotelu Grand Lubicz 

 

Koniecznie zajrzyjcie też do naszego serwisu – w dziale OFERTY SPECJALNE DLA RODZIN Z DZIEĆMI znajdziecie informacje na temat pakietów na ferie przygotowanych przez hotele i całoroczne ośrodki.