Boże Narodzenie z dziećmi

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. W tym okresie w szczególności pragniemy być wśród naszych najbliższych. Jednak mimo to czasami mamy ochotę uciec przed świąteczną gorączką i zaszyć się gdzieś razem z naszą rodziną. Właśnie dlatego postanowiliśmy przygotować dla Ciebie specjalną ofertę miejsc, w których wraz z dziećmi będziesz mógł spędzić Boże Narodzenie. 

Zasmakuj natury na Mazurach 

Choć Mazury kojarzą nam się przede wszystkim z letnimi spacerami, warto dać temu  miejscu również szansę zimą. W końcu okoliczna natura prezentuje się jeszcze piękniej pod pokrywą ze śnieżnego puchu. Jednak, aby Wasz wyjazd był wyjątkowo komfortowy, należy zdecydować się na odpowiedni ośrodek. Jednym z nasz częściej polecanych miejsc jest Bajkowy Zakątek na Mazurach. W czterodniowym pakiecie w hotelu bądź całorocznych domkach razem z rodziną zrelaksujesz się w otoczeniu cichej i  natury. O kolację wigilijną zadbają wykwalifikowani kucharze, którzy sprawią, że wszystkie dwanaście dań w mgnieniu oka znikną ze stołu. Poza tym dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalne atrakcje, dzięki którym nawet najmłodsi znajdą coś dla siebie. Ci nieco mniejsi będą mogli wziąć udział w rodzinnych warsztatach robienia ozdób świątecznych, natomiast nieco starsi mogą się sprawdzić podczas śnieżnego safari na kładach. Poza tym w wolnym czasie do dyspozycji klientów należy specjalny Mini Klub oraz Wodna Kraina, gdzie dzieci mogą aktywnie spędzić czas. 

Jeśli preferujesz nieco luźniejszą atmosferę, wówczas proponujemy hotel Zalesie Mazury Active Spa, który pozwoli Ci się oderwać od świątecznej gorączki. W tym miejscu spędzisz spokojne święta w gronie najbliższych w otoczeniu spokojnych lasów i jezior. Dla najmłodszych przygotowano nie tylko liczne animacje oraz warsztaty, ale także wizytę Świętego Mikołaja oraz świąteczną dyskotekę. Natomiast rodzice mogą się zrelaksować w Spa oraz  specjalnej sali fitness. 

Myśl niestandardowo!

Choć przerwa świąteczna kojarzy nam się przede wszystkim z górami, czasami warto rozważyć nieco bardziej niestandardowy sposób na zimowy wyjazd. Właśnie dlatego dobrze jest pomyśleć o tym, co oferuje nam polskie morze w okresie świątecznym. Jeśli wraz z rodziną szukasz miejsca, w którym przede wszystkim odpoczniecie – to rozwiązanie idealne. Hotel Kozi Gród to miejsce, w którym Ty i Twoi najbliżsi zapomnicie o codziennym stresie. Dla najmłodszych przygotowano specjalne świąteczne animacje oraz wizytę Świętego Mikołaja i Śnieżynki. Poza tym zasmakujecie lokalnej kuchni i zyskacie okazje do relaksujących spacerów brzegiem morza. Dla tych nieco bardziej aktywnych – zarówno dzieci, jak i dorosłych – polecamy basen, jacuzzi i saunę oraz fitness, dzięki którym na moment oderwiecie się od błogiego lenistwa. Poza tym najmłodsi mogą również korzystać z sanek oraz ślizgaczy śnieżnych i zasmakować zabawy na świeżym powietrzu.

Przytulne góry

Polskie góry to świetne rozwiązanie o każdej porze roku, jednak chyba większość osób zgodzi się z przekonaniem, że zimą prezentują się naprawdę wyjątkowo. Ośnieżone zbocza zachęcają nie tylko do zbaw na śniegu, ale także tworzą niezapomnianą atmosferę do odpoczynku w gronie najbliższych. Kaniówka Ski Resort to miejsce wręcz stworzone dla rodzin z dziećmi. W ramach świątecznego pakietu Ty i twoi najbliżsi będziecie mogli wziąć udział w uroczystej Kolacji Wigilijnej, która z myślą o najmłodszych zostanie uwieńczona wizytą Świętego Mikołaja. Poza tym dla tych, którzy pragną zażyć nieco relaksu, przygotowano dostęp do specjalnej strefy SPA, która pomoże Ci się odprężyć. Natomiast najmłodsi mogą swobodnie korzystać z należącej do ośrodka sali zabaw. Jeśli będziecie mieli ochotę na nieco zimowego szaleństwa, w pobliżu kurortu znajduje się wyciąg narciarski Kaniówka. 

Jak widać, Święta Bożego Narodzenia to nie tylko świetny czas na spędzenie czasu z naszymi najbliższymi, ale również okazja do odpoczynku i relaksu w naprawdę wyjątkowych miejscach.