Charakterystyka
Zapraszamy na wypoczynek w ciszy i spokoju NA KURPIE do naszych dwóch obiektów: Zagrody Kurpiowskiej Anielski Zakątek w Rezerwacie Czarny Kąt i do Domu Letniego Z Własną Przystanią.
ANIELSKI ZAKĄTEK usytuowany jest w niewielkiej wsi CZARNIA (zwanej Czarnią Kadzidlańską) na skraju Puszczy Zielonej w REZERWACIE CZARNY KĄT.
Jednym z atutów naszej lokalizacji są niezapomniane widoki, bliskość przyrody i świeże powietrze. Zapewniamy ciszę i spokój. Wieś Czarnia charakteryzuje się rozproszonymi pośród pól i łąk gospodarstwami co zapewnia nieskrępowaną prywatność.
Dom położony jest na działce 0,6 hektara, który pozostawiamy pod Twoją opiekę.
ATRAKCJE:
ROWERY I GRZYBOBRANIE
Rozciągające się wokół lasy zachęcają do wycieczek rowerowych, spacerów ,a miłośnikom grzybobrania gwarantują owocne zbiory.
Goście do dyspozycji mają 5 rowerów wraz z fotelikiem dla jednego małego dziecka (w cenie wynajmu zagrody) i oczywiście w sezonie grzyby w lesie:-)
GRILL I OGNISKO
Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko oraz taras z meblami ogrodowymi ,na którym można pogrilować i z przyjemnością wypić poranną kawę wsłuchując się w śpiew słowików.
QUADY I PREZENT OD GOSPODARZA
Piękne tereny leśne i bezdroża zachęcają do rekreacyjnej jazdy na quadach.
Dla gości 1 godzina nauki lub jazdy quadem - GRATIS.(przy pobycie minimum 7 dni ORAZ DODATKOWO PREZENT OD GOSPODARZA, PO KTÓRYM JAZDA QUADEM JEST ZABRONIONA -:)
Istnieje możliwość użyczenia dwóch quadów o pojemności 160 cm3.
PLAC ZABAW
Dysponujemy placem zabaw przygotowanym dla starszych jak i młodszych dzieci. Nikt nie powinien się nudzić. Do dyspozycji dzieciaków jest domek, piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki, drabinka, opona i dwa hamaki.
HUŚTAWKA POD DĘBEM
Na niej z przyjemnością spędzisz czas i w pełni się zrelaksujesz.