Wakacjezdzieckiem
Strona główna » Narty Bieszczady

Narty z dzieckiem Bieszczady

Arłamów

Ośrodek Wypoczynkowy Arłamów, to dawny obiekt Urzędu Rady Ministrów, położony na górskiej polanie (590 m n.p.m.), w odległości ok. 35 km od Przemyśla i Ustrzyk Dolnych. Przez lata miejsce to owiane było mgiełką tajemnicy, a nawet sensacji. Dostęp do kompleksu wypoczynkowego miały tylko wysoko postawione osoby. Obecnie Arłamów jest ogólnie dostępny, tak dla gości indywidualnych, jak i zorganizowanych grup. Kompleks dysponuje dwoma wyciągami orczykowymi o długości 400 i 500 metrów oraz trzema trasami narciarskimi (łatwa-zielona, trudna-czerwona i średnio trudna-niebieska) o długości odpowiednio 400, 500 i 700 metrów (wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane, oświetlone i przygotowywane ratrakiem). Na terenie ośrodka dla małych pociech znajduje się rozległa łączka do stawiania pierwszych kroków na nartach. Arłamów posiada bardzo bogatą infrastrukturę hotelowo-restauracyjną oraz sportową, do dyspozycji klientów jest 130 miejsc noclegowych, drink-bar, stylowa karczma „Stodoła”, bar narciarski z zapleczem sanitarnym oraz sauna, siłownia i wanny do hydromasażu.

Adres:
Ośrodek Wypoczynkowy Arłamów S.A.
Arłamów
38-712 Wojtkowa Gmina Ustrzyki Dolne 

http://www.arlamow.com.pl


Gogołów

Gogołów to mała wieś położona w województwie podkarpackim, która leży nad potokiem Gogołówka. W rejonie Pogórza Strzyżowskiego ulokowane są doskonale przygotowane stoki narciarskie obsługiwane przez ośrodek „Pod Dziedzicem”. Stacja przygotowała dwie trasy zjazdowe - duży stok, a na nim dwa wyciągi orczykowe pojedyncze o długości 500m (długość zjazdu 600-700 m) i mały stok z niskim wyciągiem prowadzenia liny o długości 170 m (długość zjazdu 200-300m) ratrakowane, oświetlone i w ramach potrzeby sztucznie naśnieżane. Goście nieposiadający własnego sprzętu mogą skorzystać z wypożyczalni, w której oprócz narciarskiego wyposażenia, mogą uzyskać fachową pomoc oraz serwis. Początkujących - tak dzieci jak i dorosłych, ośrodek zaprasza na naukę jazdy na nartach z miłą i kompetentną pomocą instruktorską.

Adres:
Wyciąg narciarski w Gogołowie "Pod Dziedzicem"
Gogołów
38-131 Gogołów


Bystre

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Bystre leży w malowniczych Bieszczadach na południowo-wschodnim krańcu Polski. Położony jest na terenie Ciśnieńsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Baligrodem a Cisną. Kompleks wypoczynkowy zajmuje 16 ha, dysponuje 160 miejscami noclegowymi i restauracją, w której każdy sam może wybrać godziny posiłków oraz dowolnie komponować menu. Bystre oferuje również bogatą bazę sportową m.in. basen, saune, siłownie, bilard oraz sale do tenisa stołowego. Na terenie ośrodka, w odległości 200m od budynku głównego na północnej stronie stoku Dzidowa (713m n.p.m.) znajduje się orczykowy wyciąg narciarski (łączna długość zjazdu wynosi 920m). Do dyspozycji turystów są dwie trasy zjazdowe o zróżnicowanym poziomie trudności. Jedna wyczynowa, która jako jedyna w Bieszczadach posiada homologację FIS - odbywają się na niej zawody Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim. Równolegle poprowadzona jest druga trasa zjazdowa dla początkujących narciarzy o długości 420 m. Przy stoku znajduje się Bar-Kawiarnia, gdzie można odpocząć i napić się gorącej herbaty. Ośrodek jest doskonałą bazą wypadową wycieczek do Lwowa, na Węgry i Słowację.

Adres:
ORW Bystre Sp. z o.o.
Bystre k. Baligrodu
38-606 Baligród

http://www.orwbystre.com

 

ZOBACZ NOCLEGI W REGIONIE BIESZCZADY

ZOBACZ ATRAKCJE TURYSTYCZNE DLA DZIECI W BIESZCZADACH

Dodaj swój obiekt do portalu ZA DARMO

Dodaj obiekt Logowanie
wakacjezdzieckiem.pl. All rights reserved
Wykonanie: Paweł Kazimirowicz użyteczne strony www