Wakacjezdzieckiem
Strona główna » Narty Lubelszczyzna

Narty z dzieckiem Lubelszczyzna

Bobliwo

Bobliwo to mała i spokojna wieś położona na Wyżynie Lubelskiej, oddalona od Izbicy ok. 8 km, na głównej trasie Lublin-Krasnystaw-Zamość. W tej malowniczej okolicy dla średnio zaawansowanych narciarzy znajduje się najdłuższy stok narciarski na Lubelszczyźnie o długości 650 m z 70-metrową różnicą poziomów. Ośrodek Narciarski Bobliwo dysponuje dwoma wyciągami talerzykowymi o przepustowości 700 i 400 osób/h oraz dużą polaną przy dolnej stacji, która bardzo dobrze nadaje się dla dzieci i amatorów białego puchu. Stacja przygotowała serwis i wypożyczalnie sprzętu dla maluchów i ich rodziców, szkółkę narciarską z trzema instruktorami, bar w ocieplanym namiocie oraz komfortowy pensjonat „Gościniec”.

Adres
Stok Narciarski Bobliwo
Bobliwo 1
22-375 Izbica
tel. (84) 539 81 55

http://www.stokbobliwo.pl


Rąblów

Około 40 km od Lublina, 140 km od Warszawy, 75 km od Radomia i 14 km od Kazimierza Dolnego wśród lessowych wąwozów i wysokich wzniesień, na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego leży Rąblów - mała wieś w województwie lubelskim. Miejscowy ośrodek narciarski dla wszystkich wielbicieli zimowej aury przygotował cztery wyciągi o długości 300, 180 i 160 metrów, w tym jeden 120-metrowy dla dzieci – „wyrwirączka”. Stacja dysponuje oświetlonymi, ratrakowanymi i naśnieżanymi trasami o łącznej długości 640 metrów. Kompleks posiada profesjonalny serwis i wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółkę nauki jazdy, liczne toalety oraz bezpłatny parking na 500 samochodów. Wszystkich zgłodniałych gości ośrodek zaprasza do obiektu gastronomicznego „Perła”, a także do licznych ognisk, przy których można się ogrzać i upiec własny prowiant.

Adres
Wyciągi Narciarskie - Kazmierz Antoń
Rąblów 27
24-160 Wąwolnica
tel. (81) 882 55 00

http://www.nartsport.pl


Jacnia

Stok Narciarski w Jacni znajduje się w malowniczej otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Ośrodek dla wszystkich gości przygotował przestronne, bezpieczne, oświetlone, naśnieżane i ratrakowane trasy, a co ważne wydzielił specjalne miejsca dla początkujących i saneczkarzy, by nie psuć przyjemności z jazdy wytrawnym narciarzom. Kompleks do dyspozycji turystów oddał wyciąg talerzykowy o długości 460 metrów, wyciąg niskiego prowadzenia liny dla dzieci o długości 200 m i specjalny wyciąg snowtubingowy do jazdy na śnieżnych pontonach. Niewątpliwą atrakcją stacji są śnieżne quady, na których można pojeździć na torze koło wyciągu lub wybrać się w dalszą wyprawę. Bogate wyposażenie kompletów nart renomowanych firm, gwarantuje, że sprzętu nie zabraknie dla nikogo. Szkoła narciarska Ski-Surf na terenie ośrodka prowadzi naukę i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie, szkolenie carvingowe, a także naukę jazdy sportowej po bramkach slalomowych dla osób indywidualnych, dla dzieci i całych rodzin (dla klientów szkoły jazda podczas zajęć na wyciągach poza kolejką). Bogata baza gastronomiczna i hotelowa, a także duże parkingi tuż pod stokiem czynią to miejsce jednym z bardziej atrakcyjnych na Lubelszczyźnie.

Adres
Stok Narciarski w Jacni
Jacnia
22-442 Adamów
tel. 513 759 592

http://www.jacnia.pl


Chrzanów

Kompleks narciarski Nartraj

W Chrzanowie IV położonym nad rzeką Chechło, na pograniczu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej i Wyżyny Śląskiej działa Narciarski Raj u Rzetelskiego, który zaawansowanym w jeździe miłośnikom białego szaleństwa oferuje dwie trasy czerwone o długości 500 i 420 metrów, a średnio jeżdżącym narciarzom proponuje 650-metrowy niebieski szlak (w pobliżu dwa wyciągi). Początkujący i dzieci swoich sił mogą próbować na bardzo bezpiecznej trasie o łagodnym nachyleniu, na której niemożliwy jest żaden duży upadek ani osiągnięcie wysokich prędkości (obsługiwana przez dwa wyciągi). Wszystkie szlaki zjazdowe wyposażone są w standardowe urządzenia (oświetlenie, naśnieżanie, ratrak), bez których żaden profesjonalny ośrodek nie mógłby sprawnie działać. Nartraj swoim gościom oferuje szkółkę narciarską, a także wypożyczalnie i serwis sprzętu zimowego.

Adres
Kompleks narciarski „Nartraj”
Chrzanów IV
32-500 Chrzanów
tel. (81) 440 66 08

http://nartraj.rzetelski.com.pl

Zobacz noclegi w regionie Lubelszczyzna

ATRAKCJE DLA DZIECI W REGIONIE LUBELSZCZYZNA

Dodaj swój obiekt do portalu ZA DARMO

Dodaj obiekt Logowanie
wakacjezdzieckiem.pl. All rights reserved
Wykonanie: Paweł Kazimirowicz użyteczne strony www