Wakacjezdzieckiem
Strona główna » Narty Beskidy » Beskid Sądecki

Beskid Sądecki

Gdzie wybrać się na narty z dzieckiem w Beskidzie Sądeckim?

Zobacz nasze propozycje

Krynica Zdrój 

Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka to nowoczesna kolej gondolowa, kolej krzesełkowa i aż 9 szybkich wyciągów narciarskich, w tym dwa szkoleniowe dla dzieci, to jedne z licznych argumentów przemawiających za tym niezwykłym miejscem. Inne atuty to przede wszystkim 8 ratrakowanych tras zjazdowych o zróżnicowanym poziomie trudności, najdłuższa w Polsce trasa rodzinna, snowpark dla miłośników freestyle'u, liczne punkty gastronomiczne i ponad 1000 miejsc parkingowych, a wszystko to w okolicy trzygwiazdkowego hotelu z odnową biologiczną. Przy wyborze miejsca na zimowy wypoczynek warto wziąć pod uwagę to górskie uzdrowisko.

Adres:
Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A.
ul. Czarny Potok 75
33-380 Krynica Zdrój

http://www.jaworzynakrynicka.pl


Azoty – Słotwiny

Centrum Narciarskie Azoty położone w malowniczej dolinie Słotwiny dla turystów będących pod stałą opieką GOPR-u przygotowało 10 profesjonalnych tras narciarskich o różnej skali trudności. Ośrodek oferuje nowoczesną 3-osobową kolej krzesełkową, trzy orczykowe wyciągi narciarskie o długości 570, 720 i 820 metrów, czynne codziennie od godziny 8 do 20 oraz dodatkowo dla dzieci - 70 metrowy wyciąg szkoleniowy Baby Lift (dzieci do 4 lat mają zagwarantowany przejazd bezpłatny pod nadzorem opiekuna). Stacja specjalizuje się w organizacji zawodów zimowych i narciarskich pikników rodzinnych, gwarantuje przy tym 40 komfortowych miejsc noclegowych w „Chacie na stoku”, w której z myślą o dzieciach przygotowano specjalne menu. Centrum narciarskie zdobyło II miejsce w tegorocznym plebiscycie „Najlepsza Duża Stacja Narciarska Małopolski 2009”.

Adres:
Centrum Narciarskie Azoty w Krynicy Zdroju
ul. Słotwińska 51A
33-380 Krynica

http://www.cnazoty.pl


Kubusiowy Stok

Na szczycie Góry Parkowej (742 m n.p.m.) w Krynicy Zdroju niezapomnianą zabawę dla dzieci i ich rodziców oferuje „Kubusiowy Stok”, z którego najmłodsi miłośnicy białego szaleństwa mogą zjechać nie tylko na nartach, ale także sankach czy jabłuszkach. Dodatkową atrakcję dla pociech stanowi przejażdżka na „czarodziejskim dywanie” - wyciąg taśmowy typu SUN KID o długości 100 m. Na Górę Parkową warto wjechać koleją linowo-terenową z lat 30-tych minionego stulecia (dzieciom w wieku do 4 lat przysługuje przejazd darmowy), by z tarasu widokowego podziwiać pasmo górskie Jaworzyny Krynickiej.

Adres:
Kolejka na Górę Parkową

http://www.pkl.pl

ZOBACZ NOCLEGI DLA RODZIN Z DZIEĆMI W KRYNICY ZDROJU


Wierchomla Mała

Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla

Liczba atutów turystycznych ośrodka narciarskiego - Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla jest naprawdę imponująca. Do dyspozycji narciarzy jest tutaj siedem wyciągów orczykowych, dwa wyciągi krzesełkowe, jeden linowy oraz 12 km szerokich tras zjazdowych w większości sztucznie oświetlonych i naśnieżanych. Bogata baza gastronomiczna (specjalne menu dla dzieci) i hotelowa (salon SPA, kryty basen, siłownia, solarium), licencjonowana Szkoła Narciarska Dwie Doliny, trzy wypożyczalnie sprzętu zimowego i jego przechowalnia to kolejne plusy stacji. Dla dzieci przygotowano łagodny i bezpieczny stok narciarski „stonoga”, oddzielony od innych tras, by dzieciom nie groziło zderzenie z rozpędzonym narciarzem. Dwie Doliny zapewniają m. in. zabawy i konkursy na śniegu (budowa igloo), jazdę na sankach, „jabłuszkach” oraz plastikowych skuterkach śnieżnych, kryty basen i brodzik (dzieci do lat 4 gratis, do lat 14 zniżki), dodatkowo Klub Malucha „Wierchołek” oferuje programy animacyjne i przedszkole wraz z opiekunkami.To właśnie z tego powodu Wierchomla jest stacją bardzo chętnie odwiedzaną przez całe rodziny. To idealne miejsce, by rozpocząć wielką narciarską przygodę!

Adres:
„Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla” Sp. z o. o.
Wierchomla Mała 21
33-350 Piwniczna ZdrójTylicz

Tylicz położony jest 6 km na wschód od Krynicy, u zbiegu potoków Muszynki i Mochnaczki. W miejscowości znajduje się kilka ośrodków narciarskich.

Stacja narciarska Master-Ski

To rodzinny ośrodek narciarski położony w centrum Tylicza oferujący wiele tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Można tutaj spędzić niesamowite ferie zimowe w górach z dzieckiem w każdym wieku. Ogromnym atutem tego obiektu jest narciarskie przedszkole, w którym poziom nauki jazdy na nartach jest przystosowany do indywidualnych predyspozycji i umiejętności każdego Malucha. Zajęcia sportowe prowadzone są w małych grupach. Wypoczywający mają do swojej dyspozycji 8 unikalnych tras - zarówno łatwe, jak i te o średnim poziomie trudności . Ogromną atrakcją dla całej rodziny będzie zlokalizowany na terenie trasy narciarskiej Master Ski Fun Park z mnóstwem niespodzianek!

Centrum Narciarskie Master-Ski

Kazimierza Pułaskiego 11a, 

33-383 Tylicz

http://master-ski.pl/

Stacja Narciarska Tylicz-Ski

To wyjątkowy obiekt na narciarskiej mapie Tylicza. Ta stacja narciarska jest położona w  pobliżu Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Szeroka oferta tras narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności sprawie, że jest to unikalne miejsce, w którym można spędzić jedyny w swoim rodzaju urlop z dzieckiem w górach. Właśnie tutaj warto rozpocząć swoją przygodę z jazdą na nartach i snowboardem. Ogromnym atutem tego obiektu jest także czteroosobowa kolej krzesełkowa. W szkółkach narciarskich Maluchy mogą szlifować swoje umiejętności narciarskie pod okiem doświadczonych instruktorów. Miejscem, które powinno odwiedzić każde dziecko jest bawialnia Leśna Chatka. Właśnie tutaj na najmłodszych czekają ciekawe konkursy i animacje. Jest to ciekawa alternatywa dla dzieci, które  chcą spędzić wolny czas w nietypowy sposób.

Szczególnie polecamy również Akademię Kubusia – Przedszkole Narciarskie, które stanowi świetną odskocznię od tradycyjnych szkółek narciarskich. Na miejscu dzieci będą mogły nie tylko nauczyć się świetnie jeździć, ale również spędzą czas w grupie rówieśników i nawiążą nowe wakacyjne przyjaźnie. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku i są przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Najmłodsi będą mieli szanse na zdobycie kolejnych stopni narciarskich udokumentowanych specjalnymi, pamiątkowymi dyplomami. Świetna zabawa gwarantowana. 

 

Stacja Narciarska Tylicz Sp z o.o.

ul. Boczna 4

33-383 Tylicz

https://www.tylicz.ski/pl/home/

 Tomek-Ski

Tomek-Ski ulokowany na południowo-wschodnim stoku góry Szwarcowa. Trzy codziennie ratrakowane trasy, w tym jedna 300-metrowa oświetlona, łagodne zbocze, szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu, bufet i bezpłatny parking - to liczne walory stoku przeznaczonego głównie dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy. W pobliżu, na oślej łączce znajduje się wyciąg przygotowany z myślą o najmłodszych, gdzie maluchy bez obaw mogą stawiać pierwsze narciarskie kroki.

Adres:
ul. Biskupa Tylickiego 10
33-383 Tylicz

http://www.tylicznarty.pl

ZOBACZ NOCLEGI PRZYJAZNE RODZINIE W TYLICZU

            

Piwniczna

Sucha Dolina

„Sucha Dolina - aż się nie chce wypinać narty” - takie odczucia towarzyszą turystom, którzy choć raz zawitali do tej okolicy. To idealnie miejsce dla całej rodziny poszukującej aktywnego i relaksującego wypoczynku, w którym pomoże Szkoła Narciarska Sucha Dolina. Swoją ofertę kieruje ona do rodziców i opiekunów dzieci w wieku od 4 do 12 lat zapraszając ich pociechy do Przedszkola Narciarskiego otwartego w godzinach od 9 do 17. Oferuje ono całodzienną opiekę z wyżywieniem, podczas której dziecko na pewno nie będzie się nudzić ucząc się podstaw jazdy na nartach. W tym czasie rodzice bez obaw mogą oddać się szerokiej gamie atrakcji przygotowanych także dla nich. Dla stawiających pierwsze kroki na stoku szkoła narciarska organizuje lekcje indywidualne i szkolenia grupowe z profesjonalnymi instruktorami. Codziennie w godzinach popołudniowych od 15 do 17 prowadzone są także treningi jazdy Carvingowej. Już dzisiaj warto pomyśleć o zapisach na lekcje!. Zobacz też obiekty noclegowe w Piwnicznej.

Adres:
Szkoła Narciarska Sucha Dolina
Sucha Dolina
33-350 Piwniczna

http://www.suchadolina.com


Stacja narciarska Kokuszka

Stacja Narciarska Kokuszka położona nad brzegiem potoku Jaworzynka między Cycówką, a Bystrą Górą dzięki armatkom naśnieżającym, codziennie gwarantuje wzorową pokrywę śniegu bez względu na pogodę. Ośrodek w godzinach od 9 do 19 zaprasza na dwie oświetlone trasy zjazdowe o długości 600 i szerokości 70 metrów. Właściciel wyciągów zapewnia fachową opiekę ze strony instruktorów nauki jazdy, oferuje sprzęt narciarski z własnej wypożyczalni (dla dzieci istnieje możliwość wypożyczenia sanek), a także gwarantuje całodobowe zakwaterowanie, wyżywienie i bezpłatny parking z zapleczem sanitarnym. Dla dzieci stacja przygotowała ogródek narciarski ze specjalnym wyciągiem „dywanowym”, który dostarcza wyjątkowo dużo frajdy. Dodatkowy atut (dla turystów powyżej 5 osób) stanowi bezpłatny dowóz do stacji narciarskiej osobom wypoczywającym na terenie gminy Piwniczna.

Adres:
Stacja Narciarska Kokuszka
Kokuszka 2
33-350 Piwniczna

http://www.kokuszka-ski.pl


Rytro

Stacja narciarska Ryterski Raj

Małe królestwo niezapomnianych wrażeń - tak w skrócie można określić Stacje Narciarską - Ryterski Raj. Ośrodek sportowo-rekreacyjny z zapleczem hotelowym i gastronomicznym oferuje swoim klientom nowoczesny, czteroosobowy wyciąg krzesełkowy, wyciąg orczykowy dla początkujących narciarzy, trasy z systemem sztucznego zaśnieżania i oświetlenia, dwu kilometrową pętlę do biegów narciarskich, wypożyczalnie sprzętu zimowego wraz z punktem serwisowym, liczne miejsca parkingowe, a także szkołę narciarską oraz szkołę jazdy na snowboardzie. Jednak jak na prawdziwy zimowy raj przystało nie zapomniano w nim o atrakcjach dla najmłodszych. Wyjątkowy „magiczny dywan”, z którego bez strachu i z wielką przyjemnością korzystają mali narciarze, umila zabawę na śniegu. Przesuwna taśma poruszająca się z małą prędkością ułatwia dzieciom stawianie pierwszych kroków na stoku i pozwala na wyrobienie niezbędnej równowagi. W plebiscycie na Najlepszą Stację Narciarską Małopolski w sezonie 2008/2009, Ryterski Raj zdobył I miejsce w kategorii Duża Stacja Narciarska. 

Obok stacji narciarskiej, tuż przy stoku, znajduje się Ośrodek Rekreacyjny Ryterski , gdzie oprócz zakwaterowania w pokojach i rodzinnych apartamentach, można korzystać ze SPA oraz wielu udogodnień dla rodzin z dziećmi.

Adres:

33-343 Rytro 302

http://www.ryterskiraj.pl

Ryterski

 

ZOBACZ - NOCLEGI DLA RODZIN Z DZIEĆMI - BESKID SĄDECKI 

ZOBACZ - ATRAKCJE DLA DZIECI W REGIONIE BESKID SĄDECKI 

Czytaj również:

Dodaj swój obiekt do portalu ZA DARMO

Dodaj obiekt Logowanie
wakacjezdzieckiem.pl. All rights reserved
Wykonanie: Paweł Kazimirowicz użyteczne strony www